Alışveriş sepetiniz boş!
45632 8888 Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane Cebehane 3333 1111 Cebehane 44456 Cebehane 74562 12036

Kullanım Şartları

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünler, adresinize kargo servisi ile gönderilmektedir. Ürün teslimatı sırasında aşağıda sıraladığımız  konulara hassasiyet göstermeniz, karşılaşabileceğiniz kimi aksaklıkların önlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Adresinize Eksik, Hatalı veya Hasarlı Ürün Gönderilmesi...

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz ve çalışır durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, faturanızda belirtilen miktara göre eksik, farklı ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde; durumu  kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı hususunun, tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir. Böyle bir durumla karşılatığınızda eksik ya da hasarlı olan ürünleri, en kısa sürede temin ederek yenisini adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

İade işleminizi hatasız ve süratle gerçekleştirebilmemiz için bu konuyu en kısa sürede info@gizakitap.comelektronik posta adresimize bildirmelisiniz.Bizi haberdar etmeniz büyük önem taşımaktadır. Bu koşullar altında iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, havale/kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.